Jagodno

Forum osiedla Cztery Pory Roku
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 8:38 pm

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: wt mar 01, 2016 1:14 pm 
Offline

Rejestracja: pt lut 19, 2016 12:34 pm
Posty: 6
Mieszkaniec osiedla: Tak
Witam. Chce się przepisać do przychodni wismed.
Proszę o opinie, jacy są tam lekarze, czy wogole warto się przepisywać?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: czw mar 24, 2016 7:16 pm 
Offline

Rejestracja: pn wrz 11, 2006 10:53 pm
Posty: 423
Witam,

I oto moje spostrzeżenia:

Przepisałem się do nowej przychodni WISMED przy ul. Vivaldiego. Niestety mój błąd Lekarz Anita J. nie ma predyspozycji do pracy i leczenia ludzi. Lekarz bez żadnej praktyki w kierunku lekarza rodzinnego. Będąc dwukrotnie i przepisując się do nowej przychodni nie przeprowadziła żadnego wywiadu tylko skserowała trzy karty informacyjne to tak na "odwal", notabene mam ich dużo więcej.
Poprosiłem o wypisanie recepty no tak wypisała na jeden lek, kiedy po chamsku za chwilę poprosiła mówiąc że musi coś dopisać i podarła "ją".

Tak nie zachowuje się lekarz przecież on pracuje za moje pieniądze dla mnie a nie ja dla niego. TO SKANDAL !!!!!!
O tej przychodni poinformuje NFZ !!! Takiego lekarza nie potrzebuje nowa przychodnia...

Szanowni mieszkańcy zastanówcie się mocno nad przepisaniem !!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: wt kwie 19, 2016 9:00 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn sie 21, 2006 3:10 pm
Posty: 703
Mieszkaniec osiedla: Tak
nie warto.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pn gru 03, 2018 2:14 pm 
Offline

Rejestracja: śr cze 21, 2017 3:57 pm
Posty: 38
Mieszkaniec osiedla: Tak
Cześć wszystkim ;-)
Z racji zimowej pory i zwiększonej ilości zachorowań na grypę, chciałabym zapytać, czy oprócz niesławnej przychodni znajduje się w pobliżu jeszcze jakaś z lepszą opinia? ;-) nie uśmiecha mi się jechać do przychodni w poprzednim miejscu zamieszkania.... :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: wt gru 04, 2018 8:11 am 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob gru 12, 2015 1:46 am
Posty: 404
Lokalizacja: Komedy 3
Mieszkaniec osiedla: Tak
Ja z żoną nie narzekam. Przychodnia jest blisko, a opisane wyżej sytuacje wydają mi się przesadzone.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: wt lut 05, 2019 4:58 pm 
Offline

Rejestracja: pt sie 12, 2005 2:08 pm
Posty: 592
Lokalizacja: F2
Mieszkaniec osiedla: Tak
Nie są przesadzone w żadnym stopniu. O ile do lekarzy nic nie mam o tyle rejestracja to jest jakieś nieporozumienie. Pani jest opryskliwa, żeby nie powiedzieć bezczelna czy chamska. System jakiejkolwiek rejestracji nie istnieje, tzn albo na 8-mą i w kolejkę ze wszystkimi albo na 15-tą i w kolejkę ze wszystkimi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: śr lut 06, 2019 10:39 pm 
Offline

Rejestracja: pn maja 16, 2011 12:42 am
Posty: 41
Mieszkaniec osiedla: Tak
Ja jestem bardzo zadowolona z lekarzy, szczególnie z dr Lemańskiej. Pani w rejestracji faktycznie opryskliwa, na początku była inna, milsza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: sob wrz 28, 2019 10:37 am 
Offline

Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 1:46 pm
Posty: 235
Przychodnia porażka. Ucieklismy stamtąd, bo skandaliczne zachowanie pań w rejestracji uniemożliwia normalne funkcjonowanie przychodni. Informacje przekazywane są nierzetelne o tylko te, które Panie mają ochotę przekazać. Brak organizacji i logiki w prowadzeniu rejestracji. Mieliśmy dość wiecznej łaski w kontaktach. Jedna z pań jest wyjątkowo niemiła. Nie pozdrawiam. Nie polecam. Polecam za to właścicielom przychodni wymienićkadrę w rejestracji lub narzucić pewne standardy nawet jak na osiedlowa przychodnie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group