Jagodno

Forum osiedla Cztery Pory Roku
Dzisiaj jest czw mar 28, 2024 10:49 am

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: śr paź 28, 2015 3:20 pm 
Offline

Rejestracja: śr paź 28, 2015 2:32 pm
Posty: 2
Mieszkaniec osiedla: Nie
Od 02.11.2015 zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców osiedla do Przychodni Rodzinnej WISMED
na ul. Antoniego Vivaldiego 96. (naprzeciwko osiedla maestro)

W ramach kontraktu z NFZ zapewniamy opiekę lekarza rodzinnego, lekarza pediatry, pielęgniarki środowiskowej i położnej POZ, gabinet zabiegowy i punkt szczepień.

Przychodnia posiada pełne wyposażenie POZ w tym 2 całodobowe punkty pobrań do badań laboratoryjnych.

Kontakt:
- do 30.10.2015 w godz. 08:00-14:00

- od 02.11.2015 w godz. 08:00-18:00

na tel. +48 71 723 47 83


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: czw lis 05, 2015 10:05 pm 
Offline

Rejestracja: śr wrz 23, 2015 12:31 pm
Posty: 6
Mieszkaniec osiedla: Tak
Na innym forum znaleźliśmy informację że Państwa całodobowe punkty pobrań nie są na miejscu w przychodni a na Brochowie. Czy to prawda? Proszę o odpowiedź bo rozważamy przepisanie się do Państwa!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: czw gru 17, 2015 11:32 am 
Offline

Rejestracja: wt lis 03, 2009 8:42 pm
Posty: 111
Mieszkaniec osiedla: Tak
ktoś już korzystał z przychodni?? jakieś opinie??:>


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: czw mar 24, 2016 7:41 pm 
Offline

Rejestracja: pn wrz 11, 2006 10:53 pm
Posty: 423
Witam,

I oto moje spostrzeżenia:

Przepisałem się do nowej przychodni WISMED przy ul. Vivaldiego. Niestety mój błąd lekarz Anita J. nie ma predyspozycji do pracy i leczenia ludzi. Lekarz bez żadnej praktyki w kierunku lekarza rodzinnego. Będąc dwukrotnie i przepisując się do nowej przychodni nie przeprowadziła żadnego wywiadu tylko skserowała trzy karty informacyjne to tak na "odwal", notabene mam ich dużo więcej.
Poprosiłem o wypisanie recepty no tak wypisała na jeden lek, na drugi nie chciała za chwilę po chamsku poprosiła mówiąc że musi coś dopisać i podarła "ją". I tu odpowiedź "niech sobie Pan idzie do specjalisty". PO CO MI TAKI LEKARZ RODZINNY
Zachowanie personelu Pań z rejestracji tak samo "zachowanie ma dużo do życzenia"
Tak nie zachowuje się lekarz przecież on pracuje za moje pieniądze dla mnie a nie ja dla niego. TO SKANDAL !!!!!!
O tej przychodni poinformuje NFZ !!! Takiego lekarza nie potrzebuje nowa przychodnia...

Szanowni mieszkańcy zastanówcie się mocno nad przepisaniem !!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pn kwie 04, 2016 1:56 pm 
Offline

Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 1:46 pm
Posty: 235
Witam,

to ja mam zupełnie inne odczucia! Panie w recepcji bardzo miłe, zawsze coś doradzą - nigdy nie odeszłam z kwitkiem lub bez terminu wizyty, zwłaszcza dla dzieci. Nigdy nie spotkałam się z nietaktownym lub nieodpowiednim zachowaniem - wręcz przeciwnie!

U Pani Doktor byłam również z dziećmi - wywiad zebrany na wstępie bardzo dokładnie poprzedzony słowami "pewnie już Pani informowała innego lekarza, ale ja widzę dziecko po raz pierwszy i muszę wypytać o te sprawy"... Dziecko zbadane wnikliwie, w miłej, spokojnej atmosferze. Leczenie trafione, wszystko wytłumaczone.. Byłam bardzo zadowolona.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pt lut 01, 2019 7:55 pm 
Offline

Rejestracja: pn wrz 11, 2006 10:53 pm
Posty: 423
Po dzisiejszej wizycie NIE POLECAM TEJ PRZYCHODNI. Personel lekarski w osobie Pani "lekarz bez specjalizacji medycyny rodzinnej" Anity J. obniża standard i wizerunek tej przychodni ....... jest dużo uwag odnośnie pracy rejestracji. NIE POLECAM !!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: sob lut 02, 2019 1:31 am 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob gru 12, 2015 1:46 am
Posty: 404
Lokalizacja: Komedy 3
Mieszkaniec osiedla: Tak
Jakie konkretnie są uwagi do pracy rejestracji? Dużo osób poleca przychodnię, ja też miałem okazję korzystać z usług kilkukrotnie i albo mam duże szczęście albo mniejsze wymagania. Wg mnie wszystko jest ok, nie zauważyłem uchybień.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: sob lut 02, 2019 8:57 pm 
Offline

Rejestracja: pn wrz 11, 2006 10:53 pm
Posty: 423
iro pisze:
Jakie konkretnie są uwagi do pracy rejestracji? Dużo osób poleca przychodnię, ja też miałem okazję korzystać z usług kilkukrotnie i albo mam duże szczęście albo mniejsze wymagania. Wg mnie wszystko jest ok, nie zauważyłem uchybień.
nie zostały wypisane potrzebne leki, przy wysokim ciśnieniu zalecenia bez mierzenia iść do domu i się położyć przy otwartym oknie, jak weszła mama z wózkiem to otrzymała szmatę aby wytrzeć podłogę bo brudne koła notabene przed wejściem jest ziemia a nie kostka... itd.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: śr lut 06, 2019 10:46 pm 
Offline

Rejestracja: pn maja 16, 2011 12:42 am
Posty: 41
Mieszkaniec osiedla: Tak
Ja jestem bardzo zadowolona z dr Lemańskiej- poświęca czas pacjentowi, dokładnie zbada, zawsze doradzi i pomoże.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: wt lut 12, 2019 9:52 pm 
Offline

Rejestracja: pt sty 01, 2016 10:33 pm
Posty: 447
Mieszkaniec osiedla: Tak
Byłem dziesiątki razy z dzieckiem, byłem sam kilka razy i wszystko było ok.
Jedyne do czego mogę się przyczepić, to czasem ciężko się dodzwonić.
Ale to wszystkie przychodnie tak mają, te które znam. Nawet te w pełni prywatne.

observ pisze:
jak weszła mama z wózkiem to otrzymała szmatę aby wytrzeć podłogę bo brudne koła notabene przed wejściem jest ziemia a nie kostka... itd.

A co do "szmaty", mimo tego, że też byłem tam z wózkiem z małym dzieckiem... To jakoś nigdy nikt mi szmaty nie wręczał. 8)

Może ktoś miał zły dzień? Mam na myśli personel. Czy to był jednostkowy przypadek?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pn lut 25, 2019 9:53 am 
Offline

Rejestracja: śr sie 23, 2017 3:42 pm
Posty: 9
Mieszkaniec osiedla: Tak
Pani z rejestracji telefonicznej to dramat - opryskliwa, niemiła - czy pomimo tego nadal warto rozważać przepisanie się do tej placówki?

Nie ukrywam, że ta Pani strasznie zniechęca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: wt mar 05, 2019 5:42 pm 
Offline

Rejestracja: pt sty 01, 2016 10:33 pm
Posty: 447
Mieszkaniec osiedla: Tak
Trayon pisze:
Pani z rejestracji telefonicznej to dramat - opryskliwa, niemiła

To już Twój wybór :)
Ciężko nam tu za Ciebie podjąć decyzję :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group