Jagodno

Forum osiedla Cztery Pory Roku
Dzisiaj jest pt mar 29, 2024 1:44 am

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: pn gru 03, 2012 1:48 am 
Offline

Rejestracja: ndz wrz 04, 2011 12:45 pm
Posty: 68
Mieszkaniec osiedla: Tak
W dziedzinie stomatologii estetycznej Pani Doktor sprawdza się wspaniale! Daję 10 punktów na 10 możliwych :)
Bywałam w wielu różnych gabinetach i nigdy końcowy efekt nie był tym wymarzonym.
Po wizycie u Pani Doktor jestem w 100 procentach zadowolona i na pewno wrócę, gdy "coś wyskoczy" oraz na systematyczne przeglądy dentystyczne. Mam zamiar polecić udługi Pani Doktor rodzinie - WARTO :)

prócz faktu, iż Pani Stomatolog jest po prostu (i aż) specjalistką i profesjonalistką, przede wszystkim jest przemiłą i ciepłą osobą - co, w moim przekonaniu, jest naprawdę istotne! :)

polecam!:)

(i pozdrawiam,
Paula)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: ndz gru 09, 2012 8:37 pm 
Offline

Rejestracja: pn sie 11, 2008 1:00 pm
Posty: 92
Mieszkaniec osiedla: Tak
Szanowni Państwo!

Nasz gabinet nawiązał współpracę z doświadczonym chirurgiem stomatologiem i w związku z tym oferta poszerzyła się o następujące usługi specjalistyczne:
- ekstrakcje trudnych, zatrzymanych ósemek,
- resekcje,
- hemisekcje,
- implanty,
- zabiegi chirurgiczno-periodontologiczne.

Zapraszamy! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: czw sty 17, 2013 9:45 am 
Offline

Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 1:46 pm
Posty: 235
Witam,

mieliśmy okazję korzystać z usług Pani Doktor "rodzinnie". Polecam gorąco! Pani Doktor posiada duże doświadczenie, jest bardzo delikatna, a wykonywana przez nią praca jest niezwykle precyzyjna i dokładna. Ogromnym plusem są dostosowane do możliwości pacjenta godziny wizyt, bardzo wysokiej jakości materiały oraz możliwość wykonania RTG na miejscu w gabinecie - bez konieczności biegania "po mieście". Każda wizyta w przemiłej, sympatycznej i spokojnej atmosferze. Pani Doktor jest również bardzo ciepłą, przemiłą osobą. Wybieramy się niedługo na pierwszą wizytę z naszą córeczką :), ponieważ Pani Doktor również ma doświadczenie w stomatologii dedykowanej maluszkom. Raz jeszcze serdecznie polecam!

Gabrysia


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: wt sty 29, 2013 12:29 am 
Offline

Rejestracja: pn sie 11, 2008 1:00 pm
Posty: 92
Mieszkaniec osiedla: Tak
Szanowni Państwo!

Zaczęły się ferie i Wasze pociechy mają teraz trochę więcej wolnego czasu.
Nasz gabinet stomatologiczny proponuje by wykorzystać ten czas również na zadbanie o zdrowie ich ząbków.
Dlatego każdemu dzieciaczkowi, który zjawi się u nas w miesiącu lutym zapewnimy darmowy przegląd i lakierowanie (w ramach profilaktyki próchnicy).

Zapraszamy :)!

Wioletta Wójcik


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: ndz lut 17, 2013 11:19 am 
Offline

Rejestracja: ndz lis 27, 2011 2:51 pm
Posty: 78
Lokalizacja: A7
Mieszkaniec osiedla: Tak
Polecam, polecam! Pani doktor to świetna profesjonalistka, a przy tym ma niesamowite podejście do pacjenta. Ja od lat panicznie boję się gabinetów stomatologicznych, ale dzięki dr Wójcik zaczyna się to zmieniać. Nie zmienię jej na żadnego innego lekarza :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: śr mar 13, 2013 2:39 pm 
Offline

Rejestracja: wt mar 12, 2013 2:48 pm
Posty: 2
Mieszkaniec osiedla: Tak
to może zajrzę :D

_________________
wentylacja


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pn mar 18, 2013 3:31 pm 
Offline

Rejestracja: pt lut 15, 2013 2:26 pm
Posty: 11
Mieszkaniec osiedla: Nie
Witam. Jaki jest koszt sporządzenia mostu na usuniętej dolnej 6-tce. Ewentualnie od czego to zależy.
Z góry dzięki za odpowiedź.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: śr mar 20, 2013 12:28 am 
Offline

Rejestracja: pn sie 11, 2008 1:00 pm
Posty: 92
Mieszkaniec osiedla: Tak
Witam.
To temat na rozmowę w gabinecie . Proszę zadzwonić. Umówimy się na bezpłatną konsultację. Wszystko wyjaśnię.
Pozdrawiam. W. Wójcik


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: sob maja 11, 2013 9:47 pm 
Offline

Rejestracja: wt mar 18, 2008 9:48 pm
Posty: 381
Lokalizacja: A3
Mieszkaniec osiedla: Tak
Też polecam :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pn maja 27, 2013 2:47 pm 
Offline

Rejestracja: pn lis 12, 2012 9:35 am
Posty: 3
Mieszkaniec osiedla: Tak
Ja również :)!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pn lip 08, 2013 10:30 pm 
Offline

Rejestracja: wt sty 01, 2013 10:35 pm
Posty: 310
Mieszkaniec osiedla: Tak
Byłem, wyleczyłem, polecam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pt lis 08, 2013 7:41 pm 
Offline

Rejestracja: czw sie 29, 2013 12:01 pm
Posty: 4
Mieszkaniec osiedla: Tak
Za uwolnienie od cierpienia w niedzielę po 20ej p. doktor ma u mnie 10/10. Polecaam!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pn lis 03, 2014 12:28 am 
Offline

Rejestracja: ndz wrz 22, 2013 7:27 pm
Posty: 6
Lokalizacja: Maestro
Mieszkaniec osiedla: Tak
Wybielanie jaką techniką?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: śr gru 03, 2014 10:32 pm 
Offline

Rejestracja: sob wrz 08, 2012 8:01 pm
Posty: 4
Mieszkaniec osiedla: Tak
Niestety, ale nie polecam lekarza, który pracuje u dr. Wójcik. Do tej pory mam problemy z dziąsłem, po wizycie, która odbyła się na początku listopada. Przez godzinę czasu przebywania na fotelu w pozycji leżącej ani razu nie mogłam przepłukać ust, a po zabiegu przez kilka dni miałam opuchnięta twarz. Może akurat miałam pecha, ale nie wspominam tej wizyty przyjemnie i mimo tego, że mieszkam w sąsiedztwie raczej nie skorzystam więcej z tego gabinetu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: czw gru 04, 2014 7:00 pm 
Offline

Rejestracja: śr sty 08, 2014 12:17 pm
Posty: 33
Lokalizacja: Lato
Mieszkaniec osiedla: Tak
Zawsze możesz się z dr. Wójcik umawiać, mnie też nie spodobała się wizyta u nowej lekarki, ale ogólnie dr Wójcik jest pierwszą dentystką po wizycie u której nie czuje dyskomfortu jak u innych dentystów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pt gru 05, 2014 2:12 am 
Offline

Rejestracja: czw wrz 26, 2013 11:17 am
Posty: 10
Mieszkaniec osiedla: Tak
cineklodz pisze:
Niestety, ale ..................................................


Może faktycznie miałaś pecha ...............albo ja miałem szczęście: po awaryjnej odbudowie paskudnie złamanej jedynki (praca tej Pani), już w domu, moja żona nawet przyglądając się z bliska w świetle za nic nie potrafiła stwierdzić która była leczona.
Lekarka jest bardzo konkretna to fakt, może nawet za bardzo. Mnie to jednak nie przeszkadza - jeśli efekt ma być jak opisany powyżej. Jak ktoś się przyzwyczaił do dr Wójcik, do której na wizytę przychodzi się jak do bardzo dobrego znajomego (znam z autopsji), ten faktycznie może widzieć różnicę. Jak dla mnie to jednak kwestia innego podejścia a nie fachowości.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group