Jagodno

Forum osiedla Cztery Pory Roku
Dzisiaj jest pt mar 29, 2024 1:11 am

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Twoje godziny otwarcia przedszkola
7:30-16:30 14%  14%  [ 18 ]
7:30-13:00 2%  2%  [ 3 ]
9:00-18:00 6%  6%  [ 7 ]
7:30-18:00 42%  42%  [ 52 ]
wcześniejsze otwarcie 14%  14%  [ 17 ]
późniejsze zamknięcie 3%  3%  [ 4 ]
nie jestem zainteresowana (-y) 19%  19%  [ 24 ]
Liczba głosów : 125
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: pn sie 11, 2008 1:41 pm 
Offline
CPR Vertical Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn sie 23, 2004 10:58 pm
Posty: 1000
Mieszkaniec osiedla: Tak
tez mialam nie zabierac glosu jako ,ze nie mam dzieci ani nie bede w poblizu tego punktu, ale o tym jak cienkie sa sciany troche sie nauczylam przez 3 lata. jesli taki punkt przedszkolny powstanie, trzeba bedzie poprostu wygluszyc dane mieszkanie , bo to chyba nie sekret ,ze ok 15 maluchow codziennie o 7:00? rano bedzie generowac tyle halasu by skutecznie serwowac wszystkim graniczacym mieszkancom pobudke.

_________________
polska gra MMO

agencja reklamowa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pn sie 11, 2008 2:12 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob mar 27, 2004 5:31 pm
Posty: 420
Lokalizacja: A1 34
Mieszkaniec osiedla: Tak
punkt bedzie czynny...od godziny 7:00 - jeden - slownie jeden z rodzicow wyrazil jak dotej pory takie zapotrzebowanie ;)
dzieci beda sie schodzic do godziny 9 -10... od tego czasu beda zajecia edukacyjne do goddziny... 15-16 maksymalnie...a jesli bedzie takie zyczenie to mozna to omowic i przeniesc zajecia edukacyjne - te bardziej halasliwych na godziny...
jakie? np pomiedzy 9-12 lub 13-14... pomiedzy 12-13 musi sie znalezc jeszcze miejsce na SPANIE. ;)

po godzinie 15... dzieci beda sie rozchodzic do domow ... do godziny 17... a jak ktorys z rodzicow bedzie w potrzebie
to poczekamy z dzieckiem do 17:30... chyba jest to dopuszczalne...
a jak komus sie wydarzy katastrofa ze bedzie musial zostac w pracy do 18 a akurat nikt inny nie bedzie mogl odebrac dziecka... to chyba tez sie nic nie stanie jesli poczekamy...

do tego jeszcze trzeba znalezc czas na spacer.... ale to tez moze przeciez przeszkadza...
pomyslmy.... grupka spacerujacych po dworze dzieci ;) to dopiero jest halas....
o ktorej godzinie chcieliby Panstwo widziec spacerujace dzieci przed swoimi oknami?
albo na placu zabaw?
prosze powiedziec... pomyslimy jak sie dostosowac.


w jakich godzinach lokatorzy moga olgladac glosniej telewizor lub sluchac glosniej muzyki? sa takie godziny? (glosniej nie mylic z halasem nie do wytrzymania)
w jakich godzinach lokatorzy moga zaprosic do swojego mieszkania dzieci znajomych zeby urzadzic im urodziny?
sa takie godziny?


po raz kolejny powtarzam byly juz co najmniej dwa tego typu punkty (przedszkole jezykowe, oraz klub dla dzieci) na terenie wspolnoty jesien.
i tu uwaga bylo skarg "0" slownie "zero" na halas tworzyny przez dzieci.

ja rozumiem ze taki punkt to temat trudny. (...)

prosze tylko o realne podejscie do sprawy. nic wiecej.

pozdrawiam

_________________
jakub s. logos
http://www.grupawalor.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pn sie 11, 2008 3:12 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 30, 2004 4:16 pm
Posty: 6643
Mieszkaniec osiedla: Tak
Muzyke, czy tv idzie jednorazowo wytrzymac. Regularnie glosny tv, czy muzyka moze denerwowac.
Jednorazowa wizyta dzieci, nawet glosnych, jest do wytrzymania. Jesli ktos ma wizje regularnych halasow to moze miec obawy.

Te nasze rozmowy n.t. halasow badz ich braku sa i tak bezcelowe. Macie do przekonania nie nas a paru sasiadow przyszlego (szczerze zycze powodzenia) przedszkola.

_________________
"Spisane będą czyny i rozmowy, tylko nikomu za ch... nie będzie się chciało tego czytać."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pn sie 11, 2008 3:25 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw maja 06, 2004 12:47 pm
Posty: 2275
Mieszkaniec osiedla: Tak
orson pisze:

Jesli chodzi o wymog zgody Zarzadu Wspolnoty to nie potrafie ci teraz wskazac przepisu palcem ale wydaje mi sie, ze cos takiego jest. Zarzad pewnie jest w stanie to cos wskazac, zakladajac, ze istnieje (przepis oczywiscie).


no patrz, a przedszkole językowe i klub dla dzieci istniejące do niedawna na terenie "Jesieni" działały bez namaszczenia zarządu i zarząd jakoś to przełknął
ba! pewien zakład usługowy również działa bez zgody zarządu i jakoś nikt nie protestuje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pn sie 11, 2008 3:27 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob mar 27, 2004 5:31 pm
Posty: 420
Lokalizacja: A1 34
Mieszkaniec osiedla: Tak
orson pisze:
Te nasze rozmowy n.t. halasow badz ich braku sa i tak bezcelowe. Macie do przekonania nie nas a paru sasiadow przyszlego (szczerze zycze powodzenia) przedszkola.



święta racja.
mamy do przekonania kilku sąsiadów ....

_________________
jakub s. logos
http://www.grupawalor.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pn sie 11, 2008 5:25 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 30, 2004 4:16 pm
Posty: 6643
Mieszkaniec osiedla: Tak
Trojka pisze:
orson pisze:

Jesli chodzi o wymog zgody Zarzadu Wspolnoty to nie potrafie ci teraz wskazac przepisu palcem ale wydaje mi sie, ze cos takiego jest. Zarzad pewnie jest w stanie to cos wskazac, zakladajac, ze istnieje (przepis oczywiscie).


no patrz, a przedszkole językowe i klub dla dzieci istniejące do niedawna na terenie "Jesieni" działały bez namaszczenia zarządu i zarząd jakoś to przełknął
ba! pewien zakład usługowy również działa bez zgody zarządu i jakoś nikt nie protestuje

Co do pierwszego to nasz Zarzad, jak mi sie wydaje, przyjal zasade, ze sie nie czepia "samowolki" dopoki ktos nie zglosi zazalenia. Widze to po "ozdobkach" na murach. Ale .. to byla "Jesien" wiec to nie nasz.

A co do drugiego to nie wiem co ci mam odpowiedziec. Wiesz cos o "pewnym zakladzie uslugowym", ktory jak sie domyslam nie placi podatkow ani ZUSu to moge ci podac pare numerow telefonow. Tu Zarzad pewnie moze niewiele wiecej niz ty.

_________________
"Spisane będą czyny i rozmowy, tylko nikomu za ch... nie będzie się chciało tego czytać."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pn sie 11, 2008 6:23 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob paź 02, 2004 12:06 am
Posty: 148
jest zapis w regulaminie. wiem o tym i dlatego poprosilam wlasciciela o dopelnienie tych formalnosci.
natomiast nigdzie nikomu nie powiedzialam cZy nie napisalam, ze: "Chcialam byc fair i zapytalam ale skoro pan tego nie docenia i sie nie zgadza to ja panu pokaze".
Zbierania podpisow nikt mi nie moze zabronic. Nie robie tego dla zabawy, czy tez po to by sie pochwalic. Chodzi mi o to by mieszkancy tego osiedla sami wlaczyli sie budowanie lokalnej spolecznosci i nie bali wlasnych dobrych inicjatyw. Jedna z nich mialby byc ten nieszczesny punkt przedszkolny. Jesli ktos mysli, ze to taki miod, to chetnie ustapie miejsca.

i jeszcze raz powtarzam; chce rozmawiac z mieszkancami klatki 62, ktorzy nie zgadzaja sie z utworzeniem tego punktu. Wiem ze rowniez rodzice dzieci chetnie sie z nimi spotkaja.
juz dzis zapraszam na to spotkanie wszystkich zainteresowanych. nie wiem jeszcze gdzie sie odbedzie ani w jakim terminie, ale na pewno poinformuje.

_________________
Joanna
http://www.chuchaczek.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pn sie 11, 2008 7:35 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 30, 2004 4:16 pm
Posty: 6643
Mieszkaniec osiedla: Tak
Joasia pisze:
jest zapis w regulaminie. wiem o tym i dlatego poprosilam wlasciciela o dopelnienie tych formalnosci.
natomiast nigdzie nikomu nie powiedzialam cZy nie napisalam, ze: "Chcialam byc fair i zapytalam ale skoro pan tego nie docenia i sie nie zgadza to ja panu pokaze".

Mi chodzilo o komentarze i sposob walki o to przedszkole tu na forum czy u Zarzadu, bo tak to, przynajmniej dla mnie, wygladalo.
Koncze i zycze powodzenia.

_________________
"Spisane będą czyny i rozmowy, tylko nikomu za ch... nie będzie się chciało tego czytać."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pn sie 11, 2008 9:09 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob mar 27, 2004 5:31 pm
Posty: 420
Lokalizacja: A1 34
Mieszkaniec osiedla: Tak
;)

a moze sprobujmy dostrzec argumenty ktore przemawiaja za tym aby taki punkt powstal.
poza tymi ktore juz tu sie pojawily moze jest jeszcze cos co przemawia za powstaniem takiego punktu w moim sasiedztwie, czego do tej pory nie podnosilismy, a pomogloby to przekonac sasiadow do takiego punktu.

dzieki za wszelkie uwagi....

_________________
jakub s. logos
http://www.grupawalor.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: śr sie 13, 2008 8:20 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw paź 21, 2004 11:03 am
Posty: 4999
Lokalizacja: www.moloco.pl
Mieszkaniec osiedla: Tak
per aspera ad astra

powodzenia życzę :)

_________________
http://www.moloco.pl/

Pewna blondyna moderatorka
trzyma porządek naszego forka ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: wt wrz 02, 2008 1:45 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr lip 13, 2005 4:30 pm
Posty: 220
Mieszkaniec osiedla: Tak
orson pisze:
Jesli chodzi o wymog zgody Zarzadu Wspolnoty to nie potrafie ci teraz wskazac przepisu palcem ale wydaje mi sie, ze cos takiego jest. Zarzad pewnie jest w stanie to cos wskazac, zakladajac, ze istnieje (przepis oczywiscie).

Prowadzenie działalności gospodarczej w mieszkaniu przede wszystkim WŁASNOŚCIOWYM nie wymaga żadnej zgody wspólnoty. Bynajmniej prawo (czyli mój prawnik :D) nic na ten temat nie mówi. To Twoje mieszkanie, i możesz dysponować sobie nim jak Ci się podoba. Rzekomo 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: sob wrz 27, 2008 12:10 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn sie 21, 2006 3:10 pm
Posty: 703
Mieszkaniec osiedla: Tak
Wybreccio pisze:
Czy jest problem? Nie wiem, bo o to trzeba by zapytać tych, którzy będą mieli za ścianą przedszkole. Tylko o tym piszę.


Nas nikt o zdanie nie pytał, DLACZEGO??? choć to "przedszkole" jest za NASZĄ ścianą. Jest sobota i obudziły nas krzyki i wrzaski. Mam nadzieję, że jest to uroczyste otwarcie "przedszkola" i taka sytuacja nie będzie się powtarzała co weekend, bo mimo wszystko po całym tygodniu pracy chcemy odpocząć. I niech się nie wypowiadają na temat hałasu itp. osoby, które tu nie mieszkają.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: ndz wrz 28, 2008 2:40 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob mar 27, 2004 5:31 pm
Posty: 420
Lokalizacja: A1 34
Mieszkaniec osiedla: Tak
witam,
przykro mi ze Panstwa obudzily dzieci. To moje "prywatne" dzieci-.... nie przedszkolne. przepraszam za to ze krzycza o 12 w sobote.

przyszly zobaczyc jak tato montuje meble i przyznaje ze przy tym krzyczaly i bawily sie....poszly do domu po 2 dwoch godzinach. Ja zostalem i dalej robilem swoje. Szkoda ze Panstwo nie slyszeli wiercenia w scianie, stukania mlotkiem i innych ciekawych rzeczy ktore towarzysza skladaniu mebli.
specjalnego otwarcia nie przewidujemy.
pozdrawiam

_________________
jakub s. logos
http://www.grupawalor.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pt paź 10, 2008 11:49 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob paź 02, 2004 12:06 am
Posty: 148
Pani Aneto!
prosze o przyslanie swojego adresu intern. na pw :)
pozdrawiam

_________________
Joanna
http://www.chuchaczek.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pn paź 13, 2008 12:31 am 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob paź 02, 2004 12:06 am
Posty: 148
zbieramy chetnych na angielski dla dzieci w godzinach przedpoludniowych.
zajecia beda prowadzone przez doswiadczonego nauczyciela metoda Helen Doron w malej grupce.
Liczba miejsc ograniczona. Chetnych prosze o kontak telefoniczny;
Joanna Sławuska
608 708 944

_________________
Joanna
http://www.chuchaczek.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: śr gru 10, 2008 3:29 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob paź 02, 2004 12:06 am
Posty: 148
W czasie przedświątecznych zakupów oferujemy opiekę dla dzieci w godz. 14-18.30. Tylko 8 zł za godzinę dla mieszkańców osiedla, a dla rodzeństwa zniżka :) Tolerancja spóznienia do 30 min.
Zapraszamy również przed Sylwestrem. :czarodziej:

_________________
Joanna
http://www.chuchaczek.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pt gru 12, 2008 10:31 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czw cze 17, 2004 12:10 pm
Posty: 304
Lokalizacja: B2 - 48
Mieszkaniec osiedla: Tak
Joasia pisze:
Tolerancja spóznienia do 30 min...

A potem?

_________________
Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pt gru 12, 2008 11:18 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob paź 02, 2004 12:06 am
Posty: 148
trzeba zapłacić za kolejna godzinę... chyba ze chodzi o coś innego

_________________
Joanna
http://www.chuchaczek.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: pn gru 29, 2008 1:39 am 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob paź 02, 2004 12:06 am
Posty: 148
Ze względu na niska frekwencję naszych przedszkolaków, do końca bieżącego roku kalendarzowego ww. usługa uaktualniona od godz.7.30. Oferta dotyczy dzieci w wieku od 2 do 10 lat. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!

_________________
Joanna
http://www.chuchaczek.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: czw sty 29, 2009 11:44 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob paź 02, 2004 12:06 am
Posty: 148
witam

zapraszamy na nasza stronę

http://www.chuchaczek.pl

strona jest jeszcze w opracowaniu. dlatego prosze wybaczyc niektore niedociągnięcia.
w najbliższym czasie powinny pojawić się zapisy on-line.

pozdrawiam

_________________
Joanna
http://www.chuchaczek.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group