Jagodno

Forum osiedla Cztery Pory Roku
Dzisiaj jest śr maja 08, 2024 8:30 pm

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: pn lis 08, 2004 7:55 pm 
Offline

Rejestracja: śr kwie 21, 2004 10:45 pm
Posty: 10
Lokalizacja: A1
Drodzy sąsiedzi mam kłopot z 6 letnim dzickiem, od kilku lat ma przewlekłe katary a po nich zapalenie oskrzeli , a potem płuc .
Robiłam mu już testy alergiczne, badania na chlamydie , mykoplazmę , krztusiec i nic nie wyszło. Lekarze stwierdzili, że to wina trzeciego migdała , więc go usuneliśmy, ale dziecko dalej choruje.
Nasz lekarz rodzinny już wymięka, wysyła nas na kolejne badania alergiczne, po prostu nie wie co ma dalej robić.
Może ktoś mial podobny problem i trafił na dobrego lekarza, który mu pomógł, albo ktoś zna naprawdę dobrego lekarza i mógłby go polecić .

aga


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: RE:
PostZamieszczono: pn lis 08, 2004 9:23 pm 
Offline

Rejestracja: pn maja 31, 2004 1:45 pm
Posty: 119
Może to nic konkretnego, ale żonka miała mieć operację - nieistotne jaką(6 lekarzy z różnych ośrodków ją zalecało). Pojechaliśmy do EUROMEDICARE (bodajże na Pilczyckiej, taki niebieski szpitalik). Profesor z tamtejszego centrum powiedział, że takie badania, jak do tej pory robiliśmy, to są badania z 19 wieku. Żonka musiała stawić się na 10 wizytach (badania oraz specjalne ćwiczenia z tonami elektroniki na sobie). Po tych wizytach wszystko jest ok od ponad roku.
Pamiętam wypowiedź tamtejszego ordynatora w telewizyjnym programie "Z czym do EUROPY":
(...) - Jeżeli na świecie pojawia się jakaś nowa technika zabiegowa lub lekarska, w naszej przychodni jest ona wykorzystywana po ok. pół roku.

Nie wiem, czy tam leczą takie schorzenia, ale może warto spróbować. Niestety nie jest to tania klilnika. Jak na razie polecam.
3mam kciuki za powrót do zdrowia ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
PostZamieszczono: wt lis 16, 2004 11:35 pm 
Offline

Rejestracja: ndz cze 06, 2004 9:51 pm
Posty: 41
Lokalizacja: B2 - 48/4
mogę smiało polecić lekarza pediatrę - pracującego w Klinice Chorób Zakaźnych Dzieci : dr n. med. Jarosława Gruszkę. W skrócie: b. kompetentny, stosuje wyłącznie leki które przeszły testy kliniczne, czyli żadnej szarletanerii. Jesli mówi że coś nie dziala to znaczy że nie działa. Mojego maluszka nie leczył ( robię to sama). Nie mam telefonu, ale można zadzwonić to Kliniki, ul. O. Bujwida 44, 50-345 Wrocław
tel./fax: 328-54-38, centrala 320-04-00.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
PostZamieszczono: sob lis 20, 2004 2:23 am 
Offline

Rejestracja: sob lis 20, 2004 12:56 am
Posty: 7
Lokalizacja: WROCŁAW
Polecam dr. Urszule Marciniak. Do dzieci jest re-we-la-cyj-na! Ja co prawda dzieckiem nie jestem ,ale ona oprocz pediatrii zajmuje sie alergologia i jestem jej czestym pacjentem. A dzieci w jej prywatnym gabiniecie na Ołtaszynie kiedy tam przychodze, to jest zawsze tłum. Od osesków po takie starsze. Moja kolezanka dzieciata tez do niej prowadza i jest zachwycona. Wiem, ze dr Marciniak przyjmuje tez w szpitalu na Wrońskiego. My to cała rodzina do niej biegamy wlasciwie zapominajac o jej specjalizacjach :P bo doslownie ze wszystkim tam sie chodzi. Dodatkowo powiem, ze ma ona super podejscie do kazdego pacjenta i jest przemila kobieta. Polecam naprawde goraco. Pozdrawiam.

_________________
Forza Milan! Meravigliosi!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
PostZamieszczono: ndz lis 21, 2004 10:06 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn maja 10, 2004 12:12 am
Posty: 7555
Lokalizacja: C2 - 7
Mieszkaniec osiedla: Tak
i kogo polecenie wybrac?

doroty czy donny? oto jest zagadka

_________________
http://www.swiezamieta.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
PostZamieszczono: pn lis 22, 2004 10:27 am 
Offline

Rejestracja: ndz kwie 04, 2004 9:09 pm
Posty: 6550
Prawdziwy dylemat...
;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
PostZamieszczono: pn lis 22, 2004 12:29 pm 
Offline
CPR Vertical Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt mar 30, 2004 4:57 pm
Posty: 5139
Lokalizacja: A8 - 30
Mieszkaniec osiedla: Tak
Peace, brothers & sisters, peace. Już dajcie spokój :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
PostZamieszczono: śr lis 24, 2004 7:44 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: ndz lip 18, 2004 10:42 pm
Posty: 875
Lokalizacja: 46
Dr Gruszka- brrr, na samo wspomnienie robi mi się słabo. Może dobrym lekarzem jest, ale jako nauczyciel akademicki nieźle zalazł mi za skórę. To już lepiej z tej kliniki pójśc do dra Szenborna- ten nie dośc że naukowiec to i praktyk pełną gębą i strasznie sympatyczny (a nie wazelina jak w/w)
Przykro mi Doroto, ale mam straszny uraz do tego faceta


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
PostZamieszczono: ndz lis 28, 2004 7:25 pm 
Offline

Rejestracja: ndz cze 06, 2004 9:51 pm
Posty: 41
Lokalizacja: B2 - 48/4
ups, ja też z nim miałam zajęcia, ale to było wieki temu....... chyba już patrzę na asystentów z pozycji....asystenta :wink: a jednocześnie mamy małego alergika


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
PostZamieszczono: ndz lis 28, 2004 7:31 pm 
Offline

Rejestracja: ndz cze 06, 2004 9:51 pm
Posty: 41
Lokalizacja: B2 - 48/4
właśnie przeczytałam powyższe posty- dr Marciniak na pewno jest bardzo, bardzo godna polecenia. O ile wiem miała już nie pracować w Klinice, tylko otworzyć prywatną praktykę chyba gdzieś na Oporowie czy na Krzykach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group