Jagodno

Forum osiedla Cztery Pory Roku
Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 7:08 pm

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: wt wrz 14, 2004 10:37 pm 
Offline

Rejestracja: pt cze 04, 2004 10:54 pm
Posty: 37
!!!!!! Właśnie przed chwilą (21.40) wiśniowowy samochód o numerze DKL ... przy cofaniu uszkodził mój samochód i uciekł z miejsca zdarzenia !!!!!!!!!!!! Włączył mi się alarm - ale oczywiście kierowca tego samochodu nic sobie z tego nie robił !!!!!!!! Zgłosiłem sprawę na policję i czekam na odzew ze strony osoby, która zna powyższego delikwenta, bądź samego delikwenta. Jeżeli osoba, która spowodowała powyższe zdarzenie nie zgłosi się do mnie dobrowolnie - będę żądał takiego odszkodowania jakie wg mnie będzie adekatne do powyższej sytuacji i zaznaczam, żę będzie bardzo wysokie. (Mam zdjęcie z kamery delikwenta i proszę o szybki kontakt). Podaję nr. tel. 603414933.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
PostZamieszczono: śr wrz 15, 2004 7:37 am 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt kwie 06, 2004 8:54 am
Posty: 793
Lokalizacja: N51 20' 11.8" _________E16 38' 1.0"
Mieszkaniec osiedla: Tak
Masz szczęście, że masz namiary na tego "kogoś". Ja tyle szczęścia nie miałem.
Mam nadzieje, że ten incydent i skuteczne wyegzekwowanie rekompensaty będzie skutecznym ostrzeżeniem dla innych. Zadrapanie innego auta może się zdarzyć każdemu ale „ucieczka” to już jest zwykłe ... (nie będę się wyrażał).

_________________
Obrazek
no tears to cry, no feelings left
the species has amused itself to death


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
PostZamieszczono: czw wrz 16, 2004 9:46 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt cze 25, 2004 5:22 pm
Posty: 85
Lokalizacja: C2 - 7 36 Lincoln street
Ja tam w pełni rozumiem tego, co mu zadrapano auto. Tez bym zaraz pociągnął tego jegomościa po kieszeni, bo parę groszy by sie przydało akurat na wykańczanie chatki :lol: A tak z drugiej strony patrząc, to przydałoby się więcej miejsc parkingowych. Miało być jeszcze kolejnych 15 miejsc jak zapewniał A w ostatnim piśmie. I jakoś nic narazie z tego nie wyszło. :cry: Może trza by A popędzić, bo wieczorem naprawde nie ma gdzie parkować , a już pod bud.C to jest dramat. :?

_________________
W końcu powracam do świata żywych...... :) hurrrra


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 264 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group