Jagodno

Forum osiedla Cztery Pory Roku
Dzisiaj jest pt kwie 19, 2024 9:03 am

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: pn wrz 17, 2012 12:05 pm 
Offline

Rejestracja: pt wrz 14, 2012 3:17 pm
Posty: 1
Mieszkaniec osiedla: Nie
Czy chcesz rozpocząć fascynującą
przygodę z muzyką ?


Czy pragniesz spełnić swoje ukryte marzenie ?


A może chcesz podnieść swoje umiejętności i wiedzę
z zakresu muzyki?



W takim razie to oferta dla Ciebie! Oferuję profesjonalną naukę gry na gitarze, pianinie lub keyboardzie w postaci spotkań w domu ucznia.

Swoją pasją, wiedzą muzyczną i umiejętnościami związanymi z gitarą i pianinem dzielę się od 2007 roku.
Może gra na jednym z tych wspaniałych instrumentów stanie się z czasem Twoją pasją?

Mając doświadczenie i szeroką wiedzę muzyczną, poziom i sposób nauki dostosowuję do indywidualnych oczekiwań
i potrzeb osoby uczącej się. Nauka może obejmować tylko grę na instrumentach lub grę uzupełnioną elementami teorii
i historii muzyki.


Moje preferencje:
- ukończona z wyróżnieniem Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II0 w Bytomiu w klasie gitary.
- ukończona w 2012 roku Akademia Muzyczna w Katowicach,
na Wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu w klasie Kompozycji, dyplom z oceną celującą
- obecnie studiuję dyrygenturę na Akademii Muzycznej we Wrocławiu
- posiadam państwowe uprawnienia pedagogiczne.


Moje ważniejsze osiągnięcia na polu muzyki:
- I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Kompozytorskim „Janackuv Maj” w Ostravie,
- I miejsce na XVIII Ogólnopolskim Otwartym Konkursie Kompozytorskim im. A. Didura w Sanoku,
- nagroda Marszałka Województwa Śląskiego dla Młodych Twórców,
- II miejsce (pierwszego nie przyznano) na V Międzynarodowym Konkursie Kompozytorskim w ramach Mikołowskich Dni Muzyki
- wyróżnienie na VII Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim im. T. Ochlewskiego organizowanym przez Polskie Wydawnictwo Muzyczne.


Współpracuję, jako dyrygent z Gliwickim Teatrem Muzycznym (dyryguję wybrane spektakle). Współuczestniczę w organizacji jednego z największych na Górnym Śląsku festiwalu im. Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego.
Mój utwór „Tęsknota za Pieśnią” został wydany drukiem przez Polskie Wydawnictwo Muzyczne i wszedł na stałe do annałów polskiej muzyki klasycznej.



Dotychczas prowadziłem działalność w rejonie Katowic i Tychów, z powodzeniem nauczyłem grać „od podstaw” ponad pół setki uczniów w wieku od 7 do 50 lat.


W najbliższej przyszłości osiedlam się na stałe w Siechnicach, licząc na to, iż będę mógł wciąż zaszczepiać ducha muzyki wśród mieszkańców Wrocławia i okolic.


Może i Ty znajdziesz się wśród nich?


Adresatem mojej oferty jest każda osoba chętna do rozpoczęcia przygody z muzyką, bez względu na wiek.



Telefon kontaktowy:
502775896


Zapraszam Cię do wspólnej i radosnej przygody z muzyką!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group