Jagodno

Forum osiedla Cztery Pory Roku
Dzisiaj jest pt mar 29, 2024 1:10 am

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: ndz kwie 04, 2010 9:24 pm 
Offline

Rejestracja: ndz kwie 04, 2010 7:57 pm
Posty: 2
Mieszkaniec osiedla: Tak
Zapraszamy dzieci i dorosłych na naukę jazdy konnej w naszej stajni która mieści się po drugiej stronie ulicy Buforowej tj.przy ul Sarniej.Posiadamy grzeczne konie, ładne ujeżdżalnie do jazdy i krytą halę na niepogodę.Mamy też w ofercie boksy dla prywatnych koni. Naukę prowadzi wykwalifikowana instruktorka jeździectwa i zarazem właścicielka ośrodka.Zapraszamy do obejrzenia naszej strony http://www.stajniaszafir.pl" target="_blank Telefon kontaktowy 508174022. :)
Aneta Cwynar-Stajnia Szafir


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: wt kwie 06, 2010 8:34 am 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt sie 08, 2008 3:36 pm
Posty: 27
Mieszkaniec osiedla: Tak
Witam,

Kiedy rok temu wprowadziłam się na osiedle CPR szukałam miejsca na kontynuowanie nauki jazdy konnej i trafiłam też do stajni przy ulicy Sarniej. Byłam tam tylko kilka razy i potwierdzam, że konie są grzeczne, ujeżdżalnia jest ładna, ale moje osobiste zdanie jest takie, iż jeżeli ktoś myśli poważnie o jeździe konnej to o wiele bardziej polecam stajnię w Milejowicach - http://www.kuc-koch.pl/

Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: czw kwie 08, 2010 11:36 pm 
Offline

Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 10:45 pm
Posty: 5
Mieszkaniec osiedla: Tak
Mnie z kolei Stajnia Szafir bardzo odpowiada i zachęcam wszystkich do aktywnego wypoczynku właśnie w tym ośrodku. Koniki są grzeczne, miłe i co według mnie bardzo ważne- ukazują błędy popełniane przez jeźdźca, dzięki czemu sporo można się tam nauczyć. Niesamowicie podoba mi się również pełne szacunku i dobra podejście Właścicielki i Jej Rodziny do zwierząt.
Pozdrawiam:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: czw lis 30, 2017 12:04 am 
Offline

Rejestracja: ndz kwie 04, 2010 7:57 pm
Posty: 2
Mieszkaniec osiedla: Tak
UWAGA!!!!!
Na osiedlu mieszka Pani która podaje się za pracownika( instruktorkę) w naszej stajni.Umawia dzieci i dorosłych na naukę jazdy konnej u nas.Chciałam powiadomić osoby zainteresowane korzystaniem z usług Stajni Szafir że oprócz dwóch właścicielek nie ma u nas nikogo kto prowadziłby jazdy. Właścicielki mają na imię Aneta i Agnieszka. Nikt o innym imieniu u nas nie pracuje!!!
Pani podszywająca się za naszego pracownika opowiada czasem też, że jest naszą znajomą, czasem że u nas sprząta i licho wie co jeszcze.Z tego co zdążyliśmy ustalić owa Pani jest chora. Cierpi prawdopodobnie na jakąś psychiczną chorobę.Krąży koło naszego ośrodka w niewiadomym celu.Nie możemy podać imienia i nazwiska tej Pani bo chyba nie mamy takich uprawnień ale prosimy każdego kto chciałby do nas zawitać,aby umawiał się bezpośrednio w stajni. Panią poznaliśmy kiedy chciała wstawić do naszego pensjonatu własnego konia.Jak się później okazało wirtualnego. Jeśli ktoś chciałby uzyskać więcej informacji na ten temat prosimy dzwonić.508174022


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group